Agnieszka Ciach

Nazywam się Agnieszka Ciach i od ponad 5 lat pracuję online. Buduję kilka nóg dochodu, co daje mi swobodę działania i dziką satysfakcję! 

Co robię? Przede wszystkim szkolę z Canvy! Pokazuję, jak wykorzystać ją do budowania dodatkowego dochodu projektując dla klientów jako freelancer  lub tworząc produkty do publikacji na Amazon KDP.

Sama od kilku lat publikuję swoje produkty na tej platformie, a jedna z moich książek zdobyła tytuł bestsellera na rynku polskim i utrzymuje ten status do dziś.

Wierzę, że każdy ma w sobie pokłady kreatywności, tylko trzeba do nich dotrzeć i je wydobyć…

Dlatego postanowiłam stworzyć grupę Kreatywna Kobieta w Sieci, która zrzesza babeczki z mega potencjałem. Na tej grupie dzielę się praktyczną wiedzą i pokazuję, jak można przekuć pasję w sposób na życie!

Wspieram też małe biznesy w budowaniu rozpoznawalnej marki w mediach społecznościowych m.in. prowadząc audyty kont na Instagramie czy projektując grafiki, banery, ulotki promocyjne dla małych i średnich firm.

Prywatnie jestem mamą czwórki fantastycznych dzieciaków: Zosi, Poli, Jeremiego i Ignasia.

Agnieszkę znajdziesz tutaj:

Darmoszka do pobrania: Zapisz się na mój Newsletter i otrzymaj podręczny spis skrótów klawiaturowych, który przyspieszy Twoją pracę w Canvie oraz gotowy manuskrypt do edycja w Canva i publikacji na Amazon KDP (przepiśnik).

Oferta specjalna

Chcesz tworzyć fantastyczne produkty i publikować je na Amazonie KDP?