Grażyna Pawtel-Lorente

Grażyna Pawtel-Lorente – mentorka i strateg biznesu online. Autorka ponad 60 mini-kursów, organizatorka wirtualnej konferencji online, w której 5 edycjach udział wzięło ponad 10 tys. osób. Założycielka Akademii Slow Business Online i podcastu o slow biznesie.

Pomaga wrażliwym ekspertkom poznać i zaakceptować ich wysoką wrażliwość, rozpuścić niewspierające programy i dostroić biznes do ich potrzeb, tak aby mogły pracować mniej, dbać o własną energię i zarabiać więcej, jednocześnie pomagając innym i realizując własną misję.

Prywatnie mama 2 nastolatków, żona Francuza. Mieszka w malowniczym mieście u podnóża Pirenejów.

Grażynę znajdziesz tutaj:

Bezpłatny materiał -„Zrób miejsce na to co ważne”

Jest to workbook, które pomogą odzyskać nawet 2 godziny dziennie. Dzięki ćwiczeniom, które dla Ciebie przygotowałam, zrobisz audyt Twoich działań, określisz co jest dla Ciebie w tej chwili priorytetem, a z czego możesz zrezygnować. Poczujesz ulgę i więcej przestrzeni w ciągu dnia, tak abyś mogła pracować ze spokojem i bez presji oraz niepotrzebnego stresu.

Oferta specjalna

Chciałabyś czuć spokój siadając do komputera, a na koniec dnia – satysfakcję, z wykonanej pracy? To możliwe. W tym kursie pomogę Ci ustalić kluczowe i priorytetowe zadania w Twoim biznesie. Poznasz też moje sprawdzone narzędzie, które pomoże Ci odzyskać spokój w trudnych momentach. Znajdziesz tu także praktyki, które zaprogramują Twój umysł na spokojny i produktywny dzień pracy.